Vánoce s Flera Design

Milí přátelé zahradní architektury,

chci vám představit náš nový projekt Flera Design, na který jsem opravdu hrdý. Vznikl jako reakce na mnoho dotazů a přání, které jste nám posledních pár let posílali. Hledali jste kovárny, truhlárny a obchůdky, kde si můžete pořídit nějaký ten kousek, který do vaší zahrady přinese osobitý spirit. Na www.fleradesign.cz najdete „dyzajnovky“, které jsme buď navrhli my v ateliéru, nebo které jsem pro vás vybral u nejlepších českých řemeslníků a výtvarníků a mám u nich ověřené, že zahradě nejenom sluší, ale že vám také budou dobře sloužit po dlouhé roky.

Dárkový voucher Flera design na přednášku a knihu Ferdinanda Lefflera

Abyste měli všechny fleří radosti hezky pod jednou střechou, seskupili jsme pod Flera Design i naše knihy, poukázky na přednášky a jako pomoc pro nerozhodnuté i krásné dárkové vouchery.

S garancí dodání do Vánoc vám nabízíme:

Knihy s osobním věnováním

Jen u nás si můžete koupit mé knihy s osobním věnováním a podpisem.
Text věnování napíšete jednoduše do poznámky k objednávce.

Dárkový voucher Flera design na přednášku a knihu Ferdinanda Lefflera

Přenosné ohniště

Je praktické a doporučuji ho především do menších zahrad, kde pracujeme s multifunkčností jednotlivých ploch.

Dárkový voucher Flera design na přednášku a knihu Ferdinanda Lefflera

Cortenové mísy

Drobný a absolutně na technologii nenáročný vodní prvek, který do zahrady přinese šmrnc a atmosféru jako kterákoliv jiná velká vodní plocha.

Dárkový voucher Flera design na přednášku a knihu Ferdinanda Lefflera

Vlastní výběr

Pokud vaše zahrada či terasa ještě nejsou ve stavu, kdy by se hodilo do ní pořizovat konkrétní doplněk, a nebo se prostě nedokážete rozhodnout, který je pro váš prostor ten pravý, radost určitě uděláte vkusným dárkovým voucherem. Vybírat můžete z variant 5000 Kč, 10000 Kč a 20000 Kč. Je to pěkný dárek, kterým se nespletete. Rádi vám na míru připravíme i voucher na vámi vybraný konkrétní produkt, který vám na zahradu dopravíme, až se vám to bude hodit. Třeba na jaře. Nebo až dostavíte dům. Nebo až … však to všichni dobře známe.

Dárkový voucher Flera design na přednášku a knihu Ferdinanda Lefflera

Dárkový balíček

Troufám si tvrdit, že sázkou na jistotu jsou dárkové balíčky. Vybrat si můžete balíček menší či větší. Menší obsahuje knížku a přednášku, větší obě knihy a přednášku. Přednáška bude 8. 4. 2020 v pražském Opero a detailně se v ní pověnuji jednotlivým zeleným pokojům. Mám pro vás připravené speciální téma: Jak navrhnout trvalkový záhon. Plynule v něm navážeme na stejné téma z knihy Zelené pokoje a já věřím, že si po této přednášce budete umět pěkný záhon navrhnout i vy sami.

Dárkový voucher Flera design na přednášku a knihu Ferdinanda Lefflera

Praktické informace

Ještě několik pro vás praktických informací, které se vám v nejbližších dnech budou dozajista hodit:

Poslední termíny objednávek k odeslání přepravní službou přijímáme do středy 18.12. 2019, jen tak vám dokážeme garantovat dodání do Vánoc. Osobní vyzvednutí knih, voucherů či balíčků je u nás v atelieru Flera, Kotevní 2, Praha 5 možné nejpozději v pátek 20.12. 2019! Vouchery vám můžeme odeslat krásně vytištěné přes PPL, nebo poslat v elektronické podobě. Doprava po ČR je zdarma při objednávce nad 2000 Kč.

Krásný adventní čas vám přeji, ať přípravy zvládnete v poklidu a radosti,

P.S. Na fleradesign.cz se vyplatí chodit pravidelně, web průběžně aktualizujeme. Budeme sem přidávat produkty, které mne na cestách světem zaujmou, a také inspirativní články, které vás povedou za vaší pohodovou a přívětivou zahradou.

150 150 Vánoce s Flera Design