Zahrada desetiletí

Zahrada desetiletí je unikátní soutěžní anketou, pořádanou Svazem zakládání a údržby zeleně. Atelier Flera ​se nakonec rozhodl do soutěže nepřihlašovat trendy zahradu na střeše, se kterou vyhrál v minulém roce zlatou medaili v soutěži Zahrada roku 2014, ale přihlašuje​ zahrad​u ve Vonoklasech, která se umístila na 2. místě v soutěži Zahrada roku 2014​ a tým Flery se rozhodl, že lépe odpovídá v měřítku nadčasovosti i filosofie atelieru​.

Zahrada desetiletí | Atelier Flera

Tímto bychom chtěli požádat všechny naše fanoušky a příznivce atelieru Flera o jedno kliknutí v soutěžní anketě Zahrada desetiletí, čímž nás nejenom podpoříte, ale můžete ovlivnit celkové pořadí soutěžní zahrady. Váš hlas může vést k našemu prvenství a právě teď máte možnost o našem pořadí rozhodnout právě vy!

Zahrada desetiletí

JAK NÁS PODPOŘÍTE V ANKETĚ ZAHRADA DESETILETÍ?

Zahrada desetiletí | Atelier Flera

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE VÁŠ HLAS!
Hlasujte ZDE na oficiálních stránkách ankety Zahrada desetiletí. Stačí kliknout na 3 hvězdy u naší soutěžní zahrady.Zahrada desetiletí | Atelier Flera

SDÍLEJTE A LAJKUJTE INFORMACE O ANKETĚ
Sdílejte článek s informacemi o anketě, čímž o nás dáte vědět dalším lidem, kteří pro nás mohou podpořit.SOUTĚŽNÍ ZAHRADA VE VONOKLASECH

Zde si můžete přehrát videozáznam z tv pořadu Polopatě, kde byla prezentována stříbrná Zahrada roku 2014 Ferdinandem Lefflerem.

FOTOGALERIE STŘÍBRNÉ ZAHRADY ROKU 2014

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.

Zahrada roku 2014 - stříbrná medaile | Atelier Flera

Zahrada roku 2014 - stříbrná medaile | Atelier Flera

Zahrada roku 2014 - stříbrná medaile | Atelier Flera

Zahrada roku 2014 - stříbrná medaile | Atelier Flera

O PROJEKTU ZAHRADA DESETILETÍ

Svaz zakládání a údržby zeleně připravil unikátní soutěžní anketu Zahrada desetiletí, ve které může hlasovat odborná i laická veřejnost pro osmnáct zahrad nominovaných na základě úspěchů v soutěži Zahrada roku. Cílem ankety je představit veřejnosti kvalitně vyprojektované a realizované zahrady, zmapovat trendy při tvorbě zahrad v uplynulém desetiletí a zjistit, jaké typy zahrad jsou dnes v oblibě. Hlasování bude zahájeno 1. dubna na na webové stránce zahradadesetileti.cz, kde soutěžící zahrady představují jejich tvůrci. Výsledky ankety oznámí organizátoři v polovině června v rámci Víkendu otevřených zahrad. Více najdete na oficiálních stránkách Zahrada desetiletí.

(text zahradadesetileti.cz)

CO JSME VYHRÁLI?

Atelier Flera se za několik let své existence zúčastnil již několika různých soutěží a získal několik ocenění v oblasti zahradní architektury. V souvislosti s anketou Zahrada desetiletí, stojí za zmínku účast v prestižní soutěži Zahrada roku. Atelier Flera se v této soutěži poprvé představil v roce 2013, kde se umístil na bronzovém 3. místě se zahradou v Horních Měcholupech a ihned v dalším roce obsadil 1. místo v soutěži Zahrada roku 2014, dále Flera vyhrává stříbrnou Zahradu roku 2014, se kterou vstupuje do ankety Zahrada desetiletí..

Zahrada desetiletí | Atelier Flera

Ferdinand Leffler | Atelier Flera

Ferdinand Leffler

Ferdinand Leffler je zahradní architekt a projektant, je zakladatelem ateliéru Flera. Do svého týmu si vybírá pečlivé, spolehlivé a kreativní architekty. Pomůže vám vymyslet zahradu tak, aby byla šitá na míru vašim požadavkům a potřebám, zkrátka abyste se v ní cítili dobře: „Jsme zastánci toho, že architektura dílčího pozemku by měla vyjadřovat nějaký příběh, který má začátek, gradaci, pointu… Zahrada by měla být konzistentním propojením všech prvků, funkcí, motivů, které do ní vnášejí požadavky klienta, a měla by mít jednotný rukopis.“


Výběr z našich článků

Park v zahradě

Zveme vás na návštěvu pohádkové zahrady založené na začátku minulého století. Je skrytá za vzrostlými I stromy a objevíte v ní spoustu romantických zákoutí.

Výběr z referencí

Bajerovi

Těšíme se na jaro, kdy začnou vykukovat první kvítka na naší zahradě. Atelier Flera nám pomohl zrealizovat naši představu o "udržované, neudržované" zahradě, připomínající anglické zahrady. - všechny reference

Bajerovi