Nové workshopy s Flera Academy

V půlce září jsme odstartovali sérii workshopových setkání. Věnovali jsme se tématu v suchu udržitelné zahrady a workshop jsme nazvali “Zdravá zahrada”.

První workshop od Flera Academy sklidil velký úspěch

Byl to úplně můj první workshop a musím se přiznat, že je to fakt jiná disciplína, nežli přednášky. Smekám před každým, kdo dokáže celodenní workshop vést tak, aby stihnul předat vše, co si dopředu připravil. Já jsem se v té nesmírně příjemné, živé a tvůrčí debatě občas pěkně zapomněl a poslední hodinka byla tedy pro nás pro všechny pěkný kvapík.

Tak nebo tak, posluchači odcházeli sice zralí ideálně na relax a sklenku dobrého vína, ale usměvaví a vesměs nám děkovali za přínosné informace a praktické rady. Po boku mi stáli a workshop se mnou vedli moji fleří kolegové Markéta Mlejnková a Jirka Stiborek. S organizací mi pomáhala kolegyně Romana Voříšková, která se strukturou workshopů před časem sama coby návštěvnice našich přednášek přišla.

V říjnu odstartoval také první workshop PLÁNUJ, který byl ihned vyprodán. Zaměřuje se čistě na plánování vlastní zahrady a workshop je to hned dvoudenní. Jsem opravdu moc rád, že jej již povedu se zkušeností nabranou na Zdravé zahradě.

Workshopy už pro letošní rok naplánované nejsou, ale během října a listopadu můžete v Praze, v Brně a v Bratislavě navštívit některou z našich přednášek Žijte ve své zahradě. Víc se dozvíte zde  (proklik na fleraacademy.com).

P.S. Seminář je možné zakoupit jako dárek, pěkné vouchery na míru vám připraví kolegyně Kateřina, katerina@flera.cz.

 

150 150 Nové workshopy s Flera Academy